Efekent Haber

DEVA PARTİSİ AYDIN KURUCU İLBAŞKANI ERÜRKER BASIN, ESNAF VE ÇİFTÇİLERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

DEVA PARTİSİ AYDIN KURUCU İLBAŞKANI ERÜRKER BASIN, ESNAF VE ÇİFTÇİLERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ
views
07 Haziran 2021 - 23:55

Efekent Haber Gazetesi ve Radyo N Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Cansu Uludağ ve Sevgi Ercan Deva Partisi Aydın Kurucu İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker’i ziyaret etti. Efeler Kurucu İlçe Başkanı Alev Karaca ‘nın da bulunduğu ziyarette, yerel basının sorunları, pandemi sürecinde çiftçi ve esnafların sorunları ve bu konularla ilgili siyasi pencereden çözüm önerileri konuşuldu.

YEREL BASIN BİR KENTİN ZENGİNLİĞİDİR

Aydın Kurucu İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker yerel basının önemine değinerek “yerel basının bir kentte çok olması o kent için bir zenginliktir, ilkeli doğru tarafsız habercilik basının olmazsa olmazıdır” sözleriyle desteklerinin tam olduğuna dikkat çekti.

ÇİFTÇİ VE ESNAFIMIZIN SORUNLARI ÇÖZÜLMELİ

Yerel basının yanısıra pandemi döneminde zor günler geçiren çiftçi ve esnaflara da değinen Erürker, konuyla ilgili parti genel merkezleri nezdinde çözüm adına adımlar atılacağını ifade ederek “Deva Partisi olarak bizlerde çiftçimize, esnafımıza pandemi döneminde çözüm ve destekten yanayız. Bu amaçla yarın Deva Partisi Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan saat 09:00 ‘ da Adana ‘ da “ Tarımda Eylem “ planını açıklayacak.” Dedi. Mersin ve Konya’ da da devam edecek olan planların açıklamasında birinci sorunlarımızdan biri olan kuraklık, çiftçimizin çekmiş olduğu sıkıntıları ilk defa bir parti olarak çözüm sunacağız. Tarımda Eylem planlarını da takvimle sunacağız. Tarımı çok önemsiyoruz, desteklerin artması lazım bu önerilerimizi yarın Adana ‘da genel başkanımız sayın Ali Babacan basınla paylaşacak. Parti olarak ilkemiz işin ehli ve dürüst kadrolarla hizmetlerin yürütülmesi adaletli, liyakat ilkeli ortak akılla yönetim hedefimiz. dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.