Efekent Haber

Normalleşmenin başladığı Didim’de sahil keyfi

PANDEMİ SÜRECİNDE NORMALLEŞEN İLLER ARASINDA YER ALAN AYDIN’IN DİDİM İLÇESİNDE GÜZEL HAVAYI FIRSAT BİLEN VATANDAŞLAR KENDİSİNİ DENİZ KENARINA ATTI. YALI CADDESİ’NDE GEZİNEN VATANDAŞLAR DENİZİN VE GÜNEŞİN TADINI PLAJDA ÇIKARDI. ÇOCUKLAR PLAJDA OYNARKEN KİMİ VATANDAŞLAR MART AYINDA DENİZE GİRDİ.

Normalleşmenin başladığı Didim’de sahil keyfi
views
04 Mart 2021 - 17:10

Pandemi sürecinde normalleşen iller arasında yer alan Aydın’ın Didim ilçesinde güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar kendisini deniz kenarına attı. Yalı Caddesi’nde gezinen vatandaşlar denizin ve güneşin tadını plajda çıkardı. Çocuklar plajda oynarken kimi vatandaşlar Mart ayında denize girdi.

Korona virüs sebebiyle süren pandemi tedbirlerinin azaltılması kapsamında Aydın normalleşen iller arasında yer alırken, Didim’de ise güneşi ve güzel havayı fırsat bilenler soluğu sokakta aldı. Özellikle vatandaşların ilk tercih yeri olan Altınkum Yalı Caddesi ise güzel havayı fırsat bilenlerle doldu. Caddede yürüyen vatandaşlar denizin ve güneşin tadını çıkardı. Kimi vatandaş banklarda oturdu, kimisi bisiklet sürdü. Çocuklar ise plajda kumla oynarken bazı vatandaşlarda plajda güneş keyfi yaptı.

Hava sıcaklığının 20 derece olarak ölçüldüğü ilçede bazı vatandaşlar denize girerken bazıları da deniz kenarında gezinti yaptı. Sahilde bulunan vatandaşlar ise “Pandemiden dolayı çok sıkılmıştık, hava güzel kendimizi deniz kenarına attık. İnşallah bu pandemi sona erer ve eski günlere döneriz” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.