Efekent Haber

Aydın’da uyuşturucudan bir haftada 7 kişi tutuklandı

AYDIN İL GENELİNDE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KAPSAMINDA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NA BAĞLI EKİPLER TARAFINDAN YAPIŞAN ÇALIŞMALAR DOĞRULTUSUNDA SON BİR HAFTADA 7 KİŞİ TUTUKLANDI.

Aydın’da uyuşturucudan bir haftada 7 kişi tutuklandı
views
25 Ocak 2021 - 15:07

Aydın il genelinde uyuşturucu ile mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda son bir haftada 7 kişi tutuklandı.

Halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması için uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin çalışmaları aralıksız sürüyor. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında 18 Ocak-24 Ocak 2021 tarihleri arasında 82 olay ortaya çıkarıldı. 92 şüpheli hakkında işlem yapılan olaylarda 7 şüpheli tutuklandı, 1 şüpheliye ise adli kontrol tedbiri uygulandı. Emniyet ve jandarma birimlerince bir hafta boyunca ortaya çıkartılan olaylarda, 66,27 gram esrar, bin 51,15 gram metamfetamin, 53 adet sentetik ecza, 2,42 gram sentetik kannabinoid,21 gram kubar esrar,1,09 gram eroin 23.40 gram skunk, 3 adet lyrica ve 10 adet ecstasy ele geçirildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.