Efekent Haber

Polisin dikkati ruhsatsız tabancayı ortaya çıkarttı

AYDIN’IN EFELER İLÇESİNDE EFELER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ DEVRİYE EKİPLER AMİRLİĞİ’NE BAĞLI ŞOK EKİBİ TARAFINDAN YAPILAN UYGULAMADA DURDURULAN BİR OTOMOBİLDE RUHSATSIZ TABANCA VE BU TABANCAYA AİT 30 FİŞEK ELE GEÇİRİLDİ.

Polisin dikkati ruhsatsız tabancayı ortaya çıkarttı
views
02 Aralık 2020 - 17:15

Aydın’ın Efeler ilçesinde Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği’ne bağlı Şok Ekibi tarafından yapılan uygulamada durdurulan bir otomobilde ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 30 fişek ele geçirildi.

Vatandaşın huzur ve güveni için gece gündüz çalışan emniyet ekipleri, suçu önlemeye yönelik faaliyetlerini ara vermeden sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre, Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği’ne bağlı Şok Ekibi İzmir Bulvarı üzerindeki bir düğün salonu önünde yaptığı asayiş uygulamasında 34 AJL 502 plakalı otomobili durdurdu. Otomobil içerisinde bulunan M.T. isimli şahsın endişeli ve şüpheli tavırlar sergilemesi üzerine sürücü otomobilden indirildi. Şahıs üzerinde ve otomobil içerisinde yapılan aramada, otomobilin el frenin yanında bir adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 30 adet fişek ele geçirildi. Otomobil sürücüsü M.T. polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, suç unsurları da tahkikatı yürütmek üzere Şehit Ali Rüştü Yetgin Polis Merkezi Amirliği’ne teslim edildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.