Efekent Haber

İBB ile Nazilli Belediyesi arasında iş birliği yapılacak

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ (İBB) MAHALLİ İDARELER KOORDİNATÖRÜ BÜLENT AKKÖSE VE KOORDİNATÖR YARDIMCISI OSMAN CAYAK, NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

İBB ile Nazilli Belediyesi arasında iş birliği yapılacak
views
23 Kasım 2020 - 10:15

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile yaptığı görüşmede yapılacak olan çalışmalarda koordineli olarak işbirliği sağlanması konusunda fikir alışverişinde bulundu.

İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı ziyaret etmek için Nazilli’ye geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak yürütülmesi planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Koordinatör Akköse, Başkan Özcan’a Nutuk hediye ederek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun selamlarını iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özcan, “Öncelikle Ekrem Başkanımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İstanbul’da yaptığı çalışmalar ve gösterdiği dik duruş hepimize örnek olmalıdır. Türkiye’nin en bereketli topraklarında kurulan Nazillimizin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ortak projelerde yer alması büyük önem taşımaktadır. Bu noktada tevazu göstererek bizlerle her daim iletişim halinde olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.