Efekent Haber

Başkan Atabay Akbük’teki çalışmaları yerinde inceledi

DİDİM BELEDİYE BAŞKANI A. DENİZ ATABAY, AKBÜK MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ. ATABAY’A BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI YUSUF DEVECİ, E.ÖZNUR GÜNDOĞDU VE BİRİM AMİRLERİ EŞLİK ETTİ.

Başkan Atabay Akbük’teki çalışmaları yerinde inceledi
views
21 Kasım 2020 - 12:30

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Akbük Mahallesi’ni ziyaret etti. Atabay’a Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, E.Öznur Gündoğdu ve birim amirleri eşlik etti.

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Akbük Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek, Didim Belediyesi tarafından yenilenen Soğuk Su Bölgesi’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Atabay, programı kapsamında esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenerek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Atabay, “Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımızla daima iç içe olarak hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Onların istek ve talepleri ile yakından ilgilenerek çözüm yolları üretiyoruz. Akbüklü vatandaşlarımıza hizmetin en kalitelisini ulaştırmak için ben ve ekibim, gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.