Efekent Haber

Kuşadası’nda CHP’li kadınlar depremzedeleri yalnız bırakmıyor

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) KUŞADASI KADIN KOLLARI, 30 EKİM’DE EGE DENİZİ’NDE MEYDANA GELEN DEPREMDE EVLERİNDE HASAR OLUŞTUĞU İÇİN ÇADIRLARDA KALAN KUŞADALILAR İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR.

Kuşadası’nda CHP’li kadınlar depremzedeleri yalnız bırakmıyor
views
12 Kasım 2020 - 15:30

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası Kadın Kolları, 30 Ekim’de Ege Denizi’nde meydana gelen depremde evlerinde hasar oluştuğu için çadırlarda kalan Kuşadalılar ile buluşmaya devam ediyor.

CHP Kuşadası Kadın Kolları, İkiçeşmelik Parkı’nın ardından Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan çadırlarda kalmaya devam eden Kuşadalılar’ı ziyaret etti. Depremzede vatandaşlarla kahvaltı eden CHP’li kadınlar, vatandaşların deprem anında yaşadıklarını, sorun ve taleplerini dinledi.

İlçedeki depremzedeler ile dayanışma içerisinde olmaya devam edeceklerini belirten CHP Kuşadası Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Dağlı, “Hemşehrilerimiz normal hayatına dönene kadar onlar için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Depremin meydana geldiği ilk günden beri kentimizde sergilenen yardımlaşma hepimiz için gurur kaynağı oldu. Bir daha böyle kötü günler yaşamamayı diliyorum” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.