SON DAKİKA

Efekent Haber

Davetsiz misafir bağımlı değil polis çıkınca, planlar alt üst oldu

SON ZAMANLARDA BAŞARILI OPERASYONLARA İMZA ATAN AYDIN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, SON OPERASYONUNDA UYUŞTURUCU TACİRLERİNİ VE MADDE BAĞIMLILARINI BİLE ŞAŞIRTTI. PLANLARI SUYA DÜŞEN UYUŞTURUCU SATICILARI VE MADDE BAĞIMLILARI DAVETSİZ MİSAFİRLERİN POLİS OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI. ADLİYEYE SEVK EDİLEN ZANLILARDAN BİR KİŞİ SERBEST BIRAKILIRKEN DİĞERLERİ TUTUKLANDI.

Davetsiz misafir bağımlı değil polis çıkınca, planlar alt üst oldu
views
08 Kasım 2020 - 17:00

Son zamanlarda başarılı operasyonlara imza atan Aydın Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, son operasyonunda uyuşturucu tacirlerini ve madde bağımlılarını bile şaşırttı. Planları suya düşen uyuşturucu satıcıları ve madde bağımlıları davetsiz misafirlerin polis olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı. Adliyeye sevk edilen zanlılardan bir kişi serbest bırakılırken diğerleri tutuklandı.

Aydın ve çevresinde uyuşturucu madde ticareti yapan bir grubu takibe alan Aydın Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Efeler İlçe merkezinde bir evde gece uyuşturucu partisi yapılacağı yolunda ihbar alınca bu defa farklı bir kılıkla uyuşturucu tacirlerini karşısına çıktı. Girne Mahallesi 2155 sokak üzerinde bulunan bir evde düzenlenen uyuşturucu partisine davetsiz misafir olarak katılan polisler evde bulunan herkesi kelepçeleyip gözaltına aldı. Bir anda ne olduğunu anlayamayan partideki kişiler polis merkezine getirilirken evde bulunan esrar ve diğer uyuşturucu maddelere el konuldu.

Yapılan operasyonda Metin Oktay G., Sezer ., Şafak D. ve Ömer Ç. isimli şahıslar elde edilen 25 gr satışa hazır hale getirilmiş metanfetamin maddesi, 12 gr fişek haline getirilmiş esrar maddesi ve uyuşturucu içme aparatları ile Adliyeye Sevke edildi. Adliyesine çıkartılan şüphelilerden Ömer Ç. adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken diğer şüpheliler ‘Uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan tutuklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.