Efekent Haber

,

Efeler Belediyesi ’Efeders.tv’yi tanıtacak

EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY, 29 EYLÜL SALI GÜNÜ SAAT: 11.30’DA NEVZAT BİÇER NİKAH VE KONFERANS SALONU’NDA TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI DİJİTAL EĞİTİM PLATFORMU ‘EFEDERS.TV’NİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRECEK.

Efeler Belediyesi ’Efeders.tv’yi tanıtacak
23 Eylül 2020 - 16:45

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 29 Eylül Salı günü saat 11.30’da Nevzat Biçer Nikah ve Konferans Salonu’nda Türkiye’nin en kapsamlı dijital eğitim platformu ’Efeders.tv’nin tanıtımını gerçekleştirecek.

Efeler’deki 52 bin, okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve mezun öğrencilere ücretsiz olarak sunulacak olan dijital eğitim platformunun içeriğinde Video ders anlatımları, online deneme sınavları ve online kitaplar yer alacak. Efelerli öğrenciler, ’Efeders.tv’ dijital eğitim platformuna ücretsiz olarak dağıtılacak şifrelerle ulaşabilecekler. Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği müfredata uyumlu şekilde hazırlanan dijital eğitim platformunun şifreleri 5 Ekim tarihinden itibaren Efelerli öğrencilere dağıtılacak. Türkiye’nin en kapsamlı dijital eğitim platformu ’Efeders.tv’ , belirlenen mahallelerde açılacak olan Dijital Eğitim Merkezi ve Mobil eğitim araçlarıyla desteklenecek. Proje tanıtım toplantısı Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın kurduğu ’Efeler Tv’ üzerinden de canlı yayınlanacak.

29 Eylül Salı günü saat 11.30’da Nevzat Biçer Nikah ve Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan proje tanıtım toplantısına sendikalar, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun katılacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.