Efekent Haber

ADÜ Rektörü Aldemir, hastane acili için yapılacak otopark alanını inceledi

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. OSMAN SELÇUK ALDEMİR, ADÜ HASTANESİ ACİLİ KARŞISINDA YAPILMASI PLANLANAN OTOPARK ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

ADÜ Rektörü Aldemir, hastane acili için yapılacak otopark alanını inceledi
views
22 Eylül 2020 - 9:45

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, ADÜ Hastanesi Acili karşısında yapılması planlanan otopark alanında incelemelerde bulundu.

Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e alan incelemesinde Yapı işleri Daire Başkanı Adem Yavuz Avşar ve ADÜ hastane yönetimi eşlik etti. 500 araç kapasiteli olarak yapılması planlanan otopark alanının değerlendirildiği incelemelerde Rektör Aldemir, hiçbir ağacın kesilmeden otoparkın oluşturulması talimatını verdi. Aldemir, yeni hastane binasının ve yeni otoparkın bu yıl sonunda hizmete başlayacağı müjdesini de paylaştı.

İncelemelerin ardından, hastaneyi ziyaret eden Rektör Aldemir hastane yönetimi ve personel ile görüştü. Kovid-19 pandemi süreci hakkında bilgi alan Aldemir, “Özveriyle, fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu zorlu süreçte her zaman yanınızdayız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.