Efekent Haber

Kediyi kurtardı, bu kez kendi mahsur kaldı

BİR APARTMANIN 4. KATINDA MAHSUR KALAN KEDİYİ KURTARMAK İSTEYEN 40 YAŞINDAKİ BİR VATANDAŞ KEDİYİ SIKIŞTIĞI BALKON DEMİRLERİ ARASINDAN KURTARDI AMA BU KEZ TIRMANDIĞI APARTMANDA KİMSE YAŞAMADIĞI İÇİN KLİMA DIŞ ÜNİTESİ İLE BALKON ARASINDA KENDİSİ MAHSUR KALDI.

Kediyi kurtardı, bu kez kendi mahsur kaldı
views
18 Eylül 2020 - 14:00

Kuşadası’nda ilginç bir kurtarma operasyonu yaşandı. Bir apartmanın 4. katında mahsur kalan kediyi kurtarmak isteyen 40 yaşındaki bir vatandaş kediyi sıkıştığı balkon demirleri arasından kurtardı ama bu kez tırmandığı apartmanda kimse yaşamadığı için klima dış ünitesi ile balkon arasında kendisi mahsur kaldı.

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası’na bağlı Türkmen Mahallesi Ülgen Çıkmazı Sokak üzerindeki bir apartmanın 4. katında bir kedinin balkon demirleri arasında mahsur kaldığını gören 40 yaşındaki Ö.B., kediyi kurtarmak için hemen harekete geçti. Apartmanın çatısına çıkan Ö.B., buradan da klima dış ünitesinin üstüne basarak kimsenin bulunmadığı dairede balkon demirleri arasına sıkışmış bulunan kediyi kurtardı. Kedi sıkıştığı yerden koşarak uzaklaşırken, bu kez Ö.B. balkonla klima dış ünitesi arasında mahsur kaldı. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, bu kez kediyi kurtaran ama kendi mahsur kalan Ö.B.’yi merdiven yardımıyla bulunduğu yerden indirirken, çevredeki vatandaşlar alkışlarla Ö.B.’ye destek verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.